SINCE 1927

Willa Leśna Polana

w Krynicy-Zdroju

POZNAJ NASZ OBIEKT I OTOCZENIE

Kilka słów o Leśnej Polanie

Leśna Polana to urokliwa Willa położona na zboczu góry Jasiennik w Krynicy-Zdroju. Nasz obiekt, zlokalizowany przy ulicy prof. Henryka Świdzińskiego 37, oferuje spokojne i malownicze otoczenie idealne do wyciszenia i regeneracji.

Działamy przez cały rok, goszcząc zarówno turystów indywidualnych, jak i grupy zorganizowane. Nasze pokoje jedno-, dwu-, trzy- , cztero- i sześcioosobowe są wyposażone w łazienkę z suszarką do włosów, garderobę, biurko, telewizję z 40 programami oraz dostęp do internetu Wi-Fi. W pokoju rodzinnym dodatkowo znajduje się rozkładana sofa. Oferujemy również bezpłatny parking, grotę solną, oratorium oraz smaczne śniadania i obiady lub obiadokolacje.

W okresie ferii, wakacji i świąt przygotowujemy specjalne oferty pobytowe. Organizujemy również spotkania duchowe.

Nasz ośrodek ma bogatą historię – powstał na początku XX wieku według projektu czeskiego architekta Ruliszka i miał zaszczyt gościć światowej sławy tenora Jana Kiepurę. W ostatnich latach Leśna Polana przeszła generalny remont, co pozwoliło nam podnieść standard wypoczynku do wyzszego poziomu.

Krynica-Zdrój, gdzie znajduje się nasz obiekt, to malownicze miasto słynące z górskiego powietrza, leczniczych wód mineralnych, licznych sanatoriów oraz turystycznych szlaków w Popradzkim Parku Krajobrazowym. To doskonałe miejsce dla miłośników białego szaleństwa, z licznymi stacjami narciarskimi w Słotwinach i na Jaworzynie.

Serdecznie zapraszamy do Leśnej Polany – idealnego miejsca na relaks i regenerację w pięknym, spokojnym otoczeniu.
Świetne miejsce na wspólny odpoczynek

Wspaniałe atrakcje w Krynicy-Zdroju

Krynica-Zdrój, jest świetnym miejscem na wspólny wypad w góry, zwiedzanie okolicy czy odpoczynek, w uzdrowisku położonym w sercu Beskidu Sądeckiego.

Close
Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej.
Close